Pomysły na Jesienne Dekoracje Weselne w których się Zakochasz

Polska złota jesień to niejednokrotnie jedna z najpiękniejszych pór roku. Szeleszcząca, złoto czerwona, zrzucająca kasztany nie jedną osobę inspiruje i zachwyca. Z drugiej strony pozostawia w sobie ostatki minionego lata, kiedy jest sucha i ciepła może okazać się strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o organizację ślubu i przyjęcia weselnego. Jesienne dekoracje ślubne skutecznie zachwycają każdego gościa, który będzie obecny w tym dniu razem z Wami.

Jesienna ciepła kolorystyka

Czerwona, miedziana, żółta lub złota.Od tych jesiennych barw aż mieni się w oczach. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie tych kolorów przy organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Dosłownie każdy element skutecznie możemy dopasować do jesiennej aury. Sukienki na wesele w ciepłych kolorach, np. beż lub ecru ze złotymi dodatkami, zdobieniami sprawią, że panna młoda będzie przez cały dzień promieniować ciepłem i szykownym strojem. Do okrycia sugerujemy wybranie puchatego bolerko, kraciasty koc lub futrzaną etolę. Jeżeli chodzi o odpowiedni bukiet ślubny to jesienią postawmy np. na wrzosy uzupełnione o liście dzięki czemu dumnie będziemy reprezentować i podkreślać tę cudowna porę roku. Jeżeli dodatkowo zachowacie w tym stylu dekorację sali weselnej to gwarantujemy, że efekt wow będzie gwarantowany wśród zaproszonych gości.

Kuchnia również poza pachnieć jesienią

Warto o tej porze roku do Waszego weselnego menu dodać jesienne akcenty. Gruszki, jabłka to bardzo jesienne owoce dające spore możliwości zastosowania w kuchni. Jeżeli w sprytny sposób wypełnimy nimi kosze i ustawimy na stołach, to podkreslimy domową, naturalną atmosferę pełną ciepła i gościnności. Sprytnym sposobem jest również przygotowanie przekąsek z innych składników, które do złudzenia będą przypominać wcześniej wspomniane owoce. Popularnym jesiennym pomysłem jest ciasto w stylu naked, które dekoruje się owocami jesiennymi.

Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu jesiennej atmosfery na przyjęciu weselnym to zrezygnuj z jasnej bieli i szykownych żyrandoli. Do dekoracji sali weselnej z powodzeniem wykorzystasz dynie w różnych rozmiarach. Małe jak i duże okazałe dynie ułożone w jednym miejscu to popularny widok na jesiennych przyjęciach w Polsce. Dynia to doskonały składnik niejednego pysznego dania, dlatego warto i ją uwzględnić w menu. Może delikatna zupa krem zamiast rosołu?

Światło również odpowiada za stosowny klimat

Oświetlenie też jest istotne. Intensywne i mocne białe światło nie będzie dobrze pasować z naszym jesiennym motywem przewodnim. Postarajcie się przygotować stałe źródło światła ciepłego, pomarańczowego, lub złotego, żółtego. Doskonale nadają się do tego wszelkiego rodzaju kolorowe lampiony, które możecie umieścić w różnych miejscach, zaczynając od korytarzy, stołów, parapetów na podwieszanych do sufitu kończąc. Dodatkowo wcześniej wspomniane dynie również mogą nadać się do tego celu.

Diabeł tkwi w szczegółach – drobne akcenty są ważne

Tak jak do swojej sukienki dobierasz odpowiednie dodatki, poszukując inspiracji w sklepach on-line, np. takich jak JJ’s House, to również i w przypadku sali dodatki i akcesoria są mile widziane. Miejcie pewność, że na każdym stole do którego zaprosiliście swoich gości weselnych znajduje się akcent związany z głównym motywem przyjęcia weselnego. Nie muszą to być od razu wielkie dynie na każdym stole, to nie jest impreza halloween. Wszelkiego rodzaju liście, kłosy zbóż lub wrzosy doskonale podkreślą charakter budując jesienna atmosferę, którą długo i mile będziecie wspominać. Drobne jesienne symbole możecie skutecznie umieścić już na zaproszeniach – pozwoli to delikatnie określić charakter przyjęcia, goście będą wiedzieć czego się spodziewać na miejscu.

Imran Gill
Imran Gill

As a versatile content writer, you embody the essence of adaptability and creativity. Your skill set transcends boundaries, seamlessly navigating diverse subjects and platforms with finesse. Whether crafting engaging blog posts, informative articles, or compelling social media content, you consistently captivate audiences. Your versatility stands as a testament to your dynamic and multifaceted approach to content creation.

Articles: 49

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *